Podziękowania i życzenia świąteczne

Moi Kochani…

Chciałabym z całego serca podziękować Wam za zaangażowanie w zbiórkę na leczenie mojego Męża, wsparcie jakie od Was otrzymujemy, pomoc w postaci wpłat, udostępnień i wiele ciepłych słów jakimi nas obdarzacie w tym ciężkim czasie.
Jest mi naprawdę bardzo miło i jestem wzruszona tym, że ktoś kto bardzo często nie zna nas osobiście to tak bezinteresownie chce pomóc i pomaga.
Wiem, że z Wami i dzięki Wam nie uda się chorobie wygrać i zabrać mojego Sławka.

Mamy mało czasu, ale jestem pełna wiary, że będzie dobrze, że się uda.
Jak na razie walka trwa i dopiero za jakiś czas będę mogła spokojnie odetchnąć, ale wierzę, że wszystko jest możliwe, bo dobroć płynie do nas z głębi waszych serc.

Tym którzy w jakikolwiek sposób już nam pomogli i pomagają jeszcze raz z całego serca dziękuję, a tych, którzy dopiero teraz dowiedzieli się o naszych zmaganiach i walce o życie mojego Męża proszę o pomoc, wsparcie, udostępnianie.

Jesteście moją siłą, wsparciem i moją nadzieją :*

Chciałabym również złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia.
Przede wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Oby zdrowie zawsze Wam i Waszym bliskim dopisywało, problemy Was omijały, a życie…no cóż…niech będzie piękną i zawsze radosną bajką.
Wesołych Świąt moi Drodzy :*

Po następne przepisy zapraszam po Świętach, ale…jeśli mnie potrzebujecie to jestem, nigdzie się nie wybieram 🙂
Odwiedziny złożę na każdym z Waszych blogów – zajrzę do Waszej kuchni, sprawdzę co ciekawego u Was, obejrzę zdjęcia i  przeczytam recenzję ciuszków, kosmetyków, książek, podróży i wielu innych fascynujących rzeczy 🙂

Jeszcze raz życzę Wesołych Świąt, dziękuję za pomoc i liczę na Wasze dalsze wsparcie :*

Ściskam mocno
Ania

151 Replies to “Podziękowania i życzenia świąteczne”

 1. Aniu, miło że dziękujesz, ale nie trzeba, jesteśmy ludźmi, jesteśmy wspólnotą, musimy sobie pomagać. Gdy wpłacałam swoje co nieco dla Sławka widziałam, jak szybko przybywa ofiarodawców. A to do dopiero początek. Trzymajcie się kochani.

 2. Aniu, jest mi bardzo, bardzo przykro. Walka jednak trwa i wierzę, że jej finał będzie szczęśliwy. Wiem przez co przechodzisz i jak musisz cierpieć – glejaki to najgorsze paskudztwa z możliwych:( Przesyłam moc ciepłych myśli i pozdrowień. Trzymaj się, dużo sił życzę i powodzenia !

 3. Aniu, serce boli jak się czyta takie wiadomości. Mocno trzymam kciuki i z całego serca życzę żeby się udało uzbierać na czas. Wiem, co to znaczy poważna choroba, ale wiem też że wiara czyni cuda. Życzę spokojnych, jak najmilszych Świąt. Trzymajcie się :*

 4. Aniu, życzę Wam spokojnych, pełnych wiary i nadziei Świąt. Dziś wsparłam konto Fundacji. Pieniążki pewnie dotrą dopiero po świętach, bo dokonałam przelewu drogą tradycyjną, w banku.

 5. Kochana Aniu wysyłam do Was najlepsze i najpiękniejsze życzenia świąteczne… niech każda chwila radością Was otula, i niech cudowną magią kołysze Wasze serca… a gwiazda betlejemska, która o zmierzchu zabłyśnie, niech każdego dnia przynosi Wam szczęście :-)))))

  Buziaczki i uściski
  Basia

 6. Kochana trzymajcie się mocno, w wolnej chwili niewielką sumą Was wspomogę 🙂 Mam nadzieję, że i tym razem uda Wam się wyjść z tej trudnej sytuacji.
  Z okazji Świąt życzę Wam dużo miłości, szczęścia i zdrowia bo teraz jest ono dla Was najważniejsze !

 7. Aniu będzie dobrze, musi być:) wiele, wiele uścisków. Poczytaj też o oleju z marihuany, moja przyjaciółka go brała i chociaż jej sytuacja była nie do przejścia, bo miała raka płuc i przerzuty do głowy( 10 guzów) to ten olej pozwolił jej przeżyć rok, gdzie lekarze dawali 3 miesiące. Gdyby nie dwa raki i tak wiele w mózgu to myślę , że mogło się udać, bo olej zmniejszył ich wielkość o połowę , tak wykazały pomiary. Trzymam kciuki i wiem, że wszystko jest możliwe.

 8. Uda się, innej opcji nie ma, trzymam kciuki. Aniu, życzę Wam dużo siły i wytrwałości , aby wygrać najważniejszą walkę o życie. Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 🙂

 9. Pierwszy raz tutaj przywędrowałam, ale wiem, że dacie sobie radę! Posłałam ile mogłam i już rozsyłam po znajomych. Niech i oni się udzielą! 🙂
  Odpocznijcie w Święta i mam nadzieję, że zagości w Waszym domu choć odrobina radości.
  Pozdrawiam cieplutko, M.

 10. Oj Aniu, nie miałam pojęcia…. jesteś tak pogodną i ciepłą istotą… to musi zakończyć się dobrze :)!!! Wierzę w to całym serduchem :).
  Dodałam sms-ową cegiełkę :)!!!
  Pogodnych Świąt :*

 11. Strasznie mi przykro. Dopiero o tym przeczytałam i naprawdę z całego serca mam nadzieję, że zbiorą się pieniądze! Niestety ja nie mogę wpłacić, bo moja skarbonka jest zupełnie pusta przez prezenty świąteczne, ale na pewno poudostępniam! Do kiedy można zbierać pieniążki?

  WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANA! Dużo zdrowia i radości przede wszystkim:)

  Trzymajcie się tam!

 12. Nie miałam pojęcia, że przeżywacie tak trudne chwile… Udostępniłam oczywiście Twój post i mam nadzieję ,że znajdzie on wielki odzew. Życzę Tobie, małżonkowi i całej Twojej rodzinie wspaniałych Świąt i oby nadzieja i zdrowie rozpromieniały każdy Wasz dzień:-)

 13. Wesołych Świąt i trzymajcie się ciepło! Zbiórka trwa i jestem przekonana, że się uda i wszystko skończy się dobrze! ♥ Minęło zaledwie kilka dni, a już jest ponad 27%!

 14. Aż mi głupio bo o tym nie wiedziałam.
  Zabiegana przed świętami miałam mnóstwo roboty związanej z …. pomaganiem innym. A tutaj pod nosem, ktoś kogo znam potrzebował mojej pomocy. Z szybkie jest to życie – tylko taki wniosek z tego wyciągam.
  Ale oczywiście życzę zdrowia dla Twojego Męża a Tobie wytrwałości w tej chorobie. Powinnaś być i z pewnością jesteś dla niego wsparciem a to również wymaga wielkiego zaangażowania i poświecenia.

 15. Dopiero się dowiedziałam….przykro mi. Dużo siły i wytrwałości dla Ciebie, trzymam kciuki za Męża i oczywiście zrobię co w mojej mocy. Będzie dobrze!!! Pozdrawiam 💜

 16. Nie ma dobrych słów pocieszenia i zdaję sobie z tego sprawę, ale wiedz i pamiętaj o tym, że nadzieje jest siłą sprawczą, a miłość potrafi przenosić góry. Życzymy ja i mój mąż dużo zdrowia i sił dl aWas :*****

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.