O mnie/kontakt

Zajrzałaś/łeś tutaj, a zatem chcesz wiedzieć kim jestem. 🙂

Mam na imię Ania, mieszkam w Gdańsku.

Jestem szczęśliwą żoną, mamą dorosłej córki i zadowoloną z życia kobietą. 🙂

Od września 2016 roku prowadzę bloga kulinarnego.

Niestety pech chciał, że przenosząc się na własny hosting wszystkie przepisy zostały utracone i cała moja praca poszła na marne,  nawet kopia zapasowa zawiodła, ale…nie martwcie się…w laptopie mam wszystkie zdjęcia i przepisy, które systematycznie będę dodawać. 🙂

Dlaczego taka tematyka?

Gotować i eksperymentować z nowymi smakami i kulinarnymi pomysłami lubiłam zawsze, jeść także. 😉

Postanowiłam zebrać wszystkie moje sprawdzone przepisy zapisane na kartkach, karteczkach i w zeszycie i umieścić je w jednym miejscu, aby mieć do nich łatwy dostęp i odpowiednio je posegregować.

Początkowo moje przepisy trafiły tylko do laptopa, ale po jakimś czasie postanowiłam spróbować swoich sił prowadząc bloga.

Chciałam zaprezentować pyszne dania, zaproponować ciekawe receptury, pochwalić się nowymi pomysłami i podzielić sprawdzonymi, smacznymi przepisami z Wami.

To był świetny pomysł. 🙂

Blog daje mi wielką radość i wiele przyjemności, ale pomimo tego, że jest dla mnie radością i przyjemnością to traktuję go bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jeśli masz do mnie pytanie, sugestię, chcesz podzielić się swoim przepisem, żebym mogła go wypróbować, albo zdjęciem przygotowanej według mojego przepisu potrawy to napisz do mnie.

Będzie mi bardzo miło  🙂

kontakt@wszystko-smaczne.pl

Facebook – Wszystko Smaczne

 

Pozdrawiam

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.